Müzik Arsiv Merkezi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H a L i L i M

VATAN TV

SAADET PARTİSİ

SİNEMADA BUGÜN

KARSSPOR İÇİN ELELE

KARSSPOR İÇİN ELELE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

GÜNÜN HABERLERİ

En son konular

» Ceylan - Bir Daha Mı (2QQ8)
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 1:19 pm tarafından oktaban_1

» What Happens in Vegas [Burada Olan Burada Kalır] (2008) TürkceDubLaj DVDRip
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptySalı Eyl. 30, 2008 2:00 pm tarafından oktaban_1

» Kesinlikle, Belki & Definitely, Maybe 2008 Türkce dublaj Dvdrip + Caps
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:54 pm tarafından oktaban_1

» Karadaki Yaratık & Yeti Snow Demon 2008 Türkce Dublaj DVDrip
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:47 pm tarafından oktaban_1

» Macera Adası - Nim's Island 2008 Dvdrip Türkce Dublaj + Caps
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:40 pm tarafından oktaban_1

» Leatherheads [İkili Oyun] (2008) TürkceDubLaj DVDRip
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:35 pm tarafından oktaban_1

» Savaş Sanatı 2 & Art Of War 2 (2008) Türkçe Dublaj
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:29 pm tarafından oktaban_1

» Altın Sesler--Unutulmayan Şarkılar (3 CD) (2008)
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptyCuma Eyl. 05, 2008 2:01 am tarafından oktaban_1

» Asena - Haremde (2008)
Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma EmptyCuma Eyl. 05, 2008 1:59 am tarafından oktaban_1

Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma

halilim_17

Erkek

Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma Empty Zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma

Mesaj tarafından halilim_17 Perş. Haz. 05, 2008 8:33 am

Zararl ı yazılı mlara karşı daha iyi koruma
    Virüsl er, soluca nlar, casus yazılı mlar ve diğer olası istenm eyen yazılı mlar gibi zararl ı yazılı mlar, kişise l bilgil erin çalınm ası, kişise l bilgis ayar perfor mansın ın düşmes i ve istenm eyen reklam ların (açılır reklam lar gibi) görünt ülenme si gibi çeşitl i sorunl ara neden olabil ir. Zararl ı yazılı mların , yalnız ca can sıkıcı içerik ten zaman ve maddi kaynak kaybın a neden olan önemli sorunl ara kadar farklı etkile ri olabil ir.

Micros oft, zararl ı yazılı mları engell eme konusu nda en iyi yaklaş ımın, güvenl ik özelli kleri katman ları oluştu rmak olduğu nu düşünm ektedi r. Window s Vista, zararl ı yazılı mların yüklen mesini engell emeye ve zaten yüklüy se bulunm asını ve temizl enmesi ni sağlam aya yardım cı olan birçok güvenl ik özelli ği içerir:

Güvenl ik uyarıl arı, Window s Vista çalışa n kişise l bilgis ayarın ıza zarar verebi lecek olası sorunl arı hızla giderm enizi sağlar .

Otomat ik Güncel leştir meler ve Window s Güvenl ik Merkez i, kişise l bilgis ayarın ızın en son güvenl ik düzelt me ekleri yle güncel kalmas ına yardım cı olur ve ayrıca bilgis ayarın ıza bir güncel leştir me yüklen mesi gerekt iğinde de sizi uyarır .
    Window s Vista güvenl ik duvarı, bilgis ayarın ıza Intern et üzerin den erişme ye çalışa n bilgis ayar korsan larınd an, virüsl erden ve soluca nlarda n korunm anıza yardım cı olur.

Window s Kalkan ı, casus yazılı mlara ve diğer olası istenm eyen yazılı mlara karşı korunm anıza yardım cı olur.
    Ayrıca, Kötü Amaçlı Yazılı mları Temizl eme Aracı (MSRT) da kişise l bilgis ayarın ızı düzenl i olarak taraya rak, yaygın olarak buluna n virüsl eri arar. (MSRT, Window s Vista'nın bir parças ı değild ir; ancak Micros oft'tan ücrets iz olarak yüklen ebilir .)
    Bu yerleş ik Window s Vista özelli klerin i kullan manın yanı sıra, Window s OneCar e gibi bir virüst en koruma yazılı mı veya Micros oft ortakl arında n biri tarafı ndan gelişt irilmi ş bir virüst en koruma çözümü kullan arak bilgis ayarın ızın düzgün çalışm asına yardım cı olmalı sınız. Hangi yöntem i seçers eniz seçin, virüst en koruma yazılı mınızı düzenl i olarak güncel leştir meyi unutma yın. Bu güncel leştir meler, geneld e virüst en koruma yazılı mı satıcı nıza abone olarak edinil ebilir .

Bu araçla r, kişise l bilgis ayarın ızın zararl ı yazılı mlarda n korunm asına yardım cı olabil ir.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:41 pm