Müzik Arsiv Merkezi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H a L i L i M

VATAN TV

SAADET PARTİSİ

SİNEMADA BUGÜN

KARSSPOR İÇİN ELELE

KARSSPOR İÇİN ELELE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

GÜNÜN HABERLERİ

En son konular

» Ceylan - Bir Daha Mı (2QQ8)
nick işte...başka ne olcek EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 1:19 pm tarafından oktaban_1

» What Happens in Vegas [Burada Olan Burada Kalır] (2008) TürkceDubLaj DVDRip
nick işte...başka ne olcek EmptySalı Eyl. 30, 2008 2:00 pm tarafından oktaban_1

» Kesinlikle, Belki & Definitely, Maybe 2008 Türkce dublaj Dvdrip + Caps
nick işte...başka ne olcek EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:54 pm tarafından oktaban_1

» Karadaki Yaratık & Yeti Snow Demon 2008 Türkce Dublaj DVDrip
nick işte...başka ne olcek EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:47 pm tarafından oktaban_1

» Macera Adası - Nim's Island 2008 Dvdrip Türkce Dublaj + Caps
nick işte...başka ne olcek EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:40 pm tarafından oktaban_1

» Leatherheads [İkili Oyun] (2008) TürkceDubLaj DVDRip
nick işte...başka ne olcek EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:35 pm tarafından oktaban_1

» Savaş Sanatı 2 & Art Of War 2 (2008) Türkçe Dublaj
nick işte...başka ne olcek EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:29 pm tarafından oktaban_1

» Altın Sesler--Unutulmayan Şarkılar (3 CD) (2008)
nick işte...başka ne olcek EmptyCuma Eyl. 05, 2008 2:01 am tarafından oktaban_1

» Asena - Haremde (2008)
nick işte...başka ne olcek EmptyCuma Eyl. 05, 2008 1:59 am tarafından oktaban_1

nick işte...başka ne olcek

halilim_17

Erkek

nick işte...başka ne olcek Empty nick işte...başka ne olcek

Mesaj tarafından halilim_17 Perş. Haz. 05, 2008 8:26 am

Hayat Mücade le Demekt ir En Güzel Duygu Yalans ız Sevmek tir Sevgin e Gözyas larını Feda Etmekt ir Ama AsıL Marife T Görmes ende Sevgis ini Yüreği nde Hisset mektir !!
    Ister Sev İster Canımı Yak İsters en Burust urup At Ama Sunu İyi Bil Büyüme k İcin Acı CekmeK SarT !!
    Gonuld e Yakıla n aSk Atesi Soners e Baslay an Fırtın a Bir Gun Diners e Yar Seni Bırakı p Giders e Aglama z Sanıla n Erkekt e Aglar
    Ah Bi Yerde Sızım Var Sol Yanım Eksik Ah bi Yerde Sızım Var Oda Sensin
    Sensiz Karanl ık Her Yer Gözler im Kapalı Her Gün Rüyamd a Gördüğ üm Bu Hayat Farklı
    Kanlı Bıcakl ı Deil Bu Ask Zanlı Ve Yasakl ı ! Yaramd a Gidisi n SakLı !!
    Yalnız dım Sende Yalnız dın AsLınd a Güzeld i Oldugu Gibi Oldugu Yerde Ama Oldugu Gbi Gorune cek Cesur Adam Nerde Gitmis !!
    ” *** Drugs and Rock and Roll ”
    Esaret Baglar ında Gül Olmakt ansa Özgürl ük Daglar ında Diken Olurum
    Yüreği miN Kanaya N Bir TaraFı Hep Seni Aradı ßeLki Çaresi zdi BeLkid é Umutsu z Ama SevdaL ıydı Bu Sırada N Bir Sevgi déğiLD i ÇıkarS ız Ve YüReKL iYDi !
    Kimsel er göreme z güldüğ ümü, seninl e yaşayı p seninl e öldüğü mü Cöz artık şu lanet kördüğ ümü aratma ne olur bana ölümü …
    Tesbih çekmek le dayı olunsa ydı. Bütün İmamla r Dayı Olurdu!!!!
    Asla intika m almak için uğrasm am benim en büyük intika mım bensiz liktir bensiz kaldığ ın hergün zaten senin bitişi ndir !!
    Ya sen yasadi nmi ölümü Kendi kanind a sifres i yoktur uzun HAYAT in; ayni pencer ede yasadi nmi ölümü bugusu z yanliz ligi
    Gece geçer yar geçmez yol bana sevda kime ayrılı k zehirl i bir hançer saplan ır yüreği me…
    Sevenl er Bilmez,Bakanlar Hisset mez,Ağlamakla Yetini lmez ve Benim Gönlüm e KoLayc a GiriLm ez girenl erse Ölünce ye Kadar Silinm ez !!
    Oyle Bi Sarkı Dinlem ek İstiyo rumki İntiha ra Tesebb üS Ettirs in !
    Oyle Mutlu Olmak İstiyo rum ki Bni Hayata Bağlas ın..İm kansız Bi Sey mi İstiyo rum ??
    Acılar ın ortası nda kaldım çok yanlız ım çok bunald ım…
    Beni Beynin den Silmiş Olabil irsin Ama Kalbin de Hala Ben Hüküm SÜRÜYO RUM !!
    KaLbim i Yakip gittin ama icinde sen oldugu nu unuttu n bundan boyle kalbim de kullen mis biriSi nden baska birsey yok
    Gelene Gidene Eywall ahım Var Gelmis ede Gecmis ede SayGım ..
    ßu Hayat Benims e EgeR Ciddee NN Yasama ya DegeR
    Ruhunm u AteS Yoksa Gözler in mi Beni Yakan ??
    Sen hayatı nın anlamı ndan vazgeç er misin_?Benimd e senden vazgeç memi bekLem e..!!
    Yalanc ıların Mahkum u Olalı Vefayı Cefa Gibi Cekiyo ruz ! Hayall erinde n Deil,Kendilerinden Vazgec enLere Acıyor uz !
    Aynaya Baktım Unutul an Birini Gördüm Birde Sen Bak Unutan ı Görürs ün …
    İnsanl arın Yaptıg ı Sahte Parala rın Sayısı Kadar , Paranı nda Sahte Yaptıg ı İnsanl ar Vardır !
    Sevgim Sınırs ız Ama Anlaya bilene , Dostlu gum Sonsuz ama Paylas abiLen e !
    Ask Derin Bir Ucurum sa Düseni n Ne Günahı Var Sevile nde Vefa Yoksa Seveni n Ne Günahı Var !!
    Sokama dım Hayatı mı Biçime Sokayı m Böle Hayatı n İçine
    Terk Etmeni n Adı Ne Zamand ır Delika nlılık Olmus
    En Büyük Delili k Degil mi Hic Dönmey ecek Olanı Beklem ek..
    Yalnız lık Psikol ojikmi s Öpünce Gecerm iss
    Kaybet tik Severk en Yoruld uk Denerk en Bana Sabırl ar Dilerd in Sen Pes Ettin Benden Erken. .!
    Hayatı mdan Gidenl er Bir Daha Geri Gelmey i Hayal Bile Etmeyi n !Hayatı ma Yeni Girenl er ..Gitm eyi Düsünü rseniz …Hic BekLem eyin !
    Bütün Aynala r Seni Göster iyor yada Sensiz lik gördüğ üm !
    Gözler imde Perdes in Baktıg ım Her Yerdes in Yaşars am Sebebi m Ölürse m Nedeni msin !
    KaRanL ıqın Pezewe nq oLup yaLnız Lqı Bna SatmaS ına,YaLnızLqn 0rspu oLup ßnmLé yatmas ına,Dü$Lermn pok oLması na ALI$TIM ARTIK

nick işte...başka ne olcek Cooltext90159027yo9
    nick işte...başka ne olcek Bayrak058grgl0nick işte...başka ne olcek Logoqk4sv4nick işte...başka ne olcek Bayrak058grgl0
    HER LAFA VERİLE CEK CEVABI M VARDIR ....
    AMA ÖNCE LAFA BAKARI M LAF MI DİYE?
    SONRA BİDE SÖYLEY ENE BAKARI M...
    ADAM MI DİYE?

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 12:08 am