Müzik Arsiv Merkezi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H a L i L i M

VATAN TV

SAADET PARTİSİ

SİNEMADA BUGÜN

KARSSPOR İÇİN ELELE

KARSSPOR İÇİN ELELE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

GÜNÜN HABERLERİ

En son konular

» Ceylan - Bir Daha Mı (2QQ8)
MSN NİCKLERİ EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 1:19 pm tarafından oktaban_1

» What Happens in Vegas [Burada Olan Burada Kalır] (2008) TürkceDubLaj DVDRip
MSN NİCKLERİ EmptySalı Eyl. 30, 2008 2:00 pm tarafından oktaban_1

» Kesinlikle, Belki & Definitely, Maybe 2008 Türkce dublaj Dvdrip + Caps
MSN NİCKLERİ EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:54 pm tarafından oktaban_1

» Karadaki Yaratık & Yeti Snow Demon 2008 Türkce Dublaj DVDrip
MSN NİCKLERİ EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:47 pm tarafından oktaban_1

» Macera Adası - Nim's Island 2008 Dvdrip Türkce Dublaj + Caps
MSN NİCKLERİ EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:40 pm tarafından oktaban_1

» Leatherheads [İkili Oyun] (2008) TürkceDubLaj DVDRip
MSN NİCKLERİ EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:35 pm tarafından oktaban_1

» Savaş Sanatı 2 & Art Of War 2 (2008) Türkçe Dublaj
MSN NİCKLERİ EmptySalı Eyl. 30, 2008 1:29 pm tarafından oktaban_1

» Altın Sesler--Unutulmayan Şarkılar (3 CD) (2008)
MSN NİCKLERİ EmptyCuma Eyl. 05, 2008 2:01 am tarafından oktaban_1

» Asena - Haremde (2008)
MSN NİCKLERİ EmptyCuma Eyl. 05, 2008 1:59 am tarafından oktaban_1

MSN NİCKLERİ

halilim_17

Erkek

MSN NİCKLERİ Empty MSN NİCKLERİ

Mesaj tarafından halilim_17 Perş. Haz. 05, 2008 8:19 am

Beyazı n kaderi kirlen mek, siyahı n kaderi suçlan maktır .

♥ Dünya bir gündür, o da bugünd ür!

♥ Sen, sen ol! Asla biz olma.

♥ Sakın 30 yıl hukuku n olmaya n birine, sakın deme!

♥ Azdan az, çoktan çok gider.

♥ sadece şahlar hamlel eri öncede n sezer.

♥ hayat, ölümle kumar oynama sanatı dır

♥ özgürl ük, sonu meçhul bir firard ır.

♥ Bir yerde küçük insanl arın büyük gölgel eri oluşuy orsa orada güneş batıyo r demekt ir.

♥ Eğer birisi seni aldatm ışsa bu onun suçudu r. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatm ışsa bu senin suçund ur.

♥ Asla birile rinin umudun u kırma, belkid e sahip oldukl arı tek şey o'dur.

♥ bela, kişini n sevdik lerind en gelir.

♥ Oyun bitinc e şah da, piyon da aynı kutuya konur. ..

♥ Beklem esini bileni n her şey ayağın a gelir.

♥ Belki dünya için önemli olmaya bilirs in ama,Biri için dünyal ar kadar önemli sin

♥ Bir yağmur damlas ı seni seviyo rum anlamı taşısa ydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğ imi soraca k olsayd ın, inan ki birtan em her gün yağmur yağard ı.

♥ İnsanl ar tanıdı m yıldız lar gibiyd i, hepsi parlıy ordu, hepsi göktey di. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldız dan vazgeç tim

♥ Hani gözler vardır sözler i anlatı r, hani sözler vardır gözler i anlatı r, bir de aşk vardır seni anlatı r...

♥ Ağırdı r sevmel erim her yürek taşıya maz, büyükt ür umutla rım her omuz kaldır amaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz .

♥ Seni her düşünd üğümde kalbim e bir yıldız çiziyo rum. Benim şimdi kaç yıldız ım var biliyo r musun? Benim artık bir gökyüz üm var..

♥ İnsanl ar tanıdı m yıldız lar gibiyd i, hepsi parlıy ordu, hepsi göktey di. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldız dan vazgeç tim

♥ Ağzımd an çıkaca k söz olsan konuşm am, gözümd en akacak yaş olsan ağlama m, kalbim e hapset tim seni hiçbir yere bırakm am!

♥ Güneşi n doğduğ u da bir gerçek batdığ ı da... Kalbim in atdığı da bir gerçek, günün bitdiğ i de... Ne çıkar tüm gerçek leri saysak tek tek. Seni seviyo rum, işte o en büyük gerçek ...

♥ Seni yıldız lara benzet iyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişil mezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesi n.

♥ seni günde bir kez düşünü yorum o da benim 24 saatim i alıyoo

♥ Eğer gecele r uzun geliyo rsa, sevgil in arayıp sormuy orsa, bir gün düşler inde kavuşa cağını n yini vermiş sen gönüld en, işte o zaman sen delile r gibi seviyo rsun arkada ş...

♥ Martın ın denizi sevdiğ i kadar sevebi lir misin ? Toprağ ın suyu sevdiğ i kadar sevebi lir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiğ i kadar sevebi lir misin? Hadi bırak butun bunlar ıda, Benim seni sevdiğ im kadar sen de beni sevebi lir misin ?

♥ Hayati gözyas larinl a ödülle ndirec egine gülücü klerin le cezala ndir.. ..

♥ Dumanı mda oyoktu sigara yı bırakt ım kadehi mde oyoktu içkiyi bırakt ım rüyala rımda oyoktu uyumay ı bırakt ım baktım ki onsuz olmuyo r yaşama yıbıra ktım

♥ Seni ne kadar sevdiğ imi öğrenm ek isters en vur kır kalbim i kalbim den akan kan yazaca ktır ismini o zaman anlars ın sana olan sevgim i..

♥ Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi Çocukç A Sen GerçEk çE , Hepsi Öylesi ne Sen Ölesiy e..

♥ Küçükt üm, adam olmadı dedile r, adam oldum, sevmed i dedile r, sevdim, uğruna ölmedi dedile r, Öldüm, iş işten geçti, dedile r...

♥ Yalnız ım, yalnız lığım beni dinlem ekte, yaland a olsa ne varki bu şarkıy ı söylem ekte, yaland a olsa içimde n bir bulut akıp geçiyo r, yaland a olsa MUTLUY UM bu bana YeTeR

♥ Bazen anlatm ak zor geldi korktu m, bazen cesurd um sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüy orum. Seni Çok ama Çok Seviyo rum.

♥ Sana Ne Demeli yim GüneşI m Desem Güneş Batıyo r, Hayatı m Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyo r, Sana Canım Demeli yim Çünkü Bu Can Seninl e Yaşıyo r..

♥ Aşkına döksem gözyaş larımı , elinle bir defa silece k misin? Şu kalbim i sana versem, bir gün gelece k sevece k misin?

♥ Sonbah ara İNat AğAç Hala YeşErm ekte, Geceye İNat Gün Hala AğArma kta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ Sevmek teyİM. İNat Bu Ya MahşEr e Kadar Senİ Sevece ğİM!

♥ Bir çerçev e astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyo rum nasıl olsa..

♥ Düşünü yorum da; düşünc elerin en güzeli senin beni düşünü p düşünm ediğin i düşünü rken, düşünü yor olmanı düşünm ek galiba

♥ Dünyad a bir çok insan var.Ki mi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayı p kimi gülüyo r ama güzell iklere ve mutlul uğa layık bir insan var o da su an mesajı mı okuyor ...

♥ Ne Güneşi İstiyo rum Karanl ığıma Ne De Yıldız ları İstiyo rum Gece Yarıla rında. .. Çok Değil BirTek Seni İstiyo rum Yalnız lığıma !!!

♥ Geceni n sessiz liğini dinle içinde beni bulaca ksın.. Karanl ığa bak yüzümü görece ksin.. Elini kalbin e koy, gözler ini kapa ruhumu yolluy orum birazd an ÖPÜLEC EKSİN. .

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:42 pm